DONEGAL GAA

Donegal GAA Club League fixtures for 2019 released

SCHEDULE APPROVED BY DONEGAL CO COMMITTEE

Staff reporter

Reporter:

Staff reporter

Email:

sport@donegaldemocrat.com

Donegal GAA Club League fixtures for 2019 released

The All County League fixtures for 2019 were last night agreed by the County Committee and can now be found on the Donegal website. For your convenience I have attached a word document of all of these games. There may be some very small changes to these over the next few days as clubs digest them and agree the odd alteration.
CLG Dhún na nGall would also like to thank our sponsors. Division 1 is sponsored by Brian McCormack Sports and Leisure, while Marley Travel are sponsors of Division 2. These two companies also sponsor the respective Reserve competitions. Yes Chef Catering are sponsoring Division 3. There are also two new regionally-based Division 3 Reserve Leagues, both sponsored by YesChef. Division 4 is sponsored by Jimmy McGlynn Catering.
The league proper starts on April 6th although there is one match on the previous weekend in Division 1, as agreed with the two clubs competing - St Michaels and Milford. As was the case in 2018, the leagues are all scheduled for completion by the end of August in time for the Senior Championship. The Senior Championship draw is planned to take place on Sunday March 24th in Ballyshannon, the same day as Donegal's last Allianz league match against Kildare. Finally, CLG Dhun na nGall would like to thank Declan Martin and the CCC for the trojan work involved in getting these fixtures agreed and completed in a timely fashion.

30-03-2019 (Sat)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1
Round 3
St Michael's 18:00 Naomh Micheál V Baile na nGallóglach
07-04-2019 (Sun)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1
Round 1
St Michael's 15:00 Naomh Micheál V Cloich Cheann Fhaola
Kilcar 15:00 Chill Chartha V Gleann tSúilí
St Eunan's 15:00 Naomh Ádhamhnáin V Sean Mac Cumhaill
Gaoth Dobhair 15:00 Gaoth Dobhair V Naomh Conáil
Gaelic Park 15:00 Bun Dobhráin V Baile na nGallóglach
14-04-2019 (Sun)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1
Round 2
Sean Mac Cumhaill 15:00 Sean Mac Cumhaill V Gaoth Dobhair
Glenswilly 15:00 Gleann tSúilí V Naomh Micheál
Cloughaneely 15:00 Cloich Cheann Fhaola V Naomh Ádhamhnáin
Moyle Park 15:00 Baile na nGallóglach V Chill Chartha
Glenties 15:00 Naomh Conáil V Bun Dobhráin
19-04-2019 (Fri)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1
Round 3
Kilcar 18:30 Chill Chartha V Naomh Conáil
Gaoth Dobhair 18:30 Gaoth Dobhair V Cloich Cheann Fhaola
Gaelic Park 18:30 Bun Dobhráin V Sean Mac Cumhaill
St Eunan's 18:30 Naomh Ádhamhnáin V Gleann tSúilí
21-04-2019 (Sun)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1
Round 4
Sean Mac Cumhaill 15:00 Sean Mac Cumhaill V Naomh Micheál
Glenswilly 15:00 Gleann tSúilí V Bun Dobhráin
Cloughaneely 15:00 Cloich Cheann Fhaola V Chill Chartha
Glenties 15:00 Naomh Conáil V Naomh Ádhamhnáin
Moyle Park 15:00 Baile na nGallóglach V Gaoth Dobhair
28-04-2019 (Sun)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1
Round 6
Kilcar 15:00 Chill Chartha V Bun Dobhráin
St Eunan's 15:00 Naomh Ádhamhnáin V Naomh Micheál
Glenties 15:00 Naomh Conáil V Baile na nGallóglach
Cloughaneely 15:00 Cloich Cheann Fhaola V Sean Mac Cumhaill
Glenswilly 15:00 Gleann tSúilí V Gaoth Dobhair
04-05-2019 (Sat)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1
Round 5
Sean Mac Cumhaill 19:00 Sean Mac Cumhaill V Gleann tSúilí
Gaoth Dobhair 19:00 Gaoth Dobhair V Chill Chartha
St Eunan's 19:00 Naomh Ádhamhnáin V Baile na nGallóglach
Gaelic Park 19:00 Bun Dobhráin V Naomh Micheál
Cloughaneely 19:00 Cloich Cheann Fhaola V Naomh Conáil
19-05-2019 (Sun)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1
Round 7
Moyle Park 15:00 Baile na nGallóglach V Cloich Cheann Fhaola
Kilcar 15:00 Chill Chartha V Sean Mac Cumhaill
St Michael's 15:00 Naomh Micheál V Gaoth Dobhair
Glenties 15:00 Naomh Conáil V Gleann tSúilí
St Eunan's 15:00 Naomh Ádhamhnáin V Bun Dobhráin
25-05-2019 (Sat)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1
Round 8
Moyle Park 19:00 Baile na nGallóglach V Sean Mac Cumhaill
02-06-2019 (Sun)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1
Round 8
Gaelic Park 15:00 Bun Dobhráin V Gaoth Dobhair
Kilcar 15:00 Chill Chartha V Naomh Ádhamhnáin
St Michael's 15:00 Naomh Micheál V Naomh Conáil
Glenswilly 15:00 Gleann tSúilí V Cloich Cheann Fhaola
09-06-2019 (Sun)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1
Round 9
Moyle Park 15:00 Baile na nGallóglach V Gleann tSúilí
Gaoth Dobhair 15:00 Gaoth Dobhair V Naomh Ádhamhnáin
Gaelic Park 15:00 Bun Dobhráin V Cloich Cheann Fhaola
St Michael's 15:00 Naomh Micheál V Chill Chartha
16-06-2019 (Sun)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1
Round 10
Glenties 15:00 Naomh Conáil V Sean Mac Cumhaill
Kilcar 15:00 Chill Chartha V Naomh Micheál
Cloughaneely 15:00 Cloich Cheann Fhaola V Bun Dobhráin
St Eunan's 15:00 Naomh Ádhamhnáin V Gaoth Dobhair
Glenswilly 15:00 Gleann tSúilí V Baile na nGallóglach
23-06-2019 (Sun)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1
Round 9
Sean Mac Cumhaill 15:00 Sean Mac Cumhaill V Naomh Conáil
30-06-2019 (Sun)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1
Round 11
Gaelic Park 15:00 Bun Dobhráin V Chill Chartha
St Michael's 15:00 Naomh Micheál V Naomh Ádhamhnáin
Moyle Park 15:00 Baile na nGallóglach V Naomh Conáil
Sean Mac Cumhaill 15:00 Sean Mac Cumhaill V Cloich Cheann Fhaola
Gaoth Dobhair 15:00 Gaoth Dobhair V Gleann tSúilí
07-07-2019 (Sun)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1
Round 12
Cloughaneely 15:00 Cloich Cheann Fhaola V Baile na nGallóglach
Sean Mac Cumhaill 15:00 Sean Mac Cumhaill V Chill Chartha
Gaoth Dobhair 15:00 Gaoth Dobhair V Naomh Micheál
Glenswilly 15:00 Gleann tSúilí V Naomh Conáil
Gaelic Park 15:00 Bun Dobhráin V Naomh Ádhamhnáin
20-07-2019 (Sat)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1
Round 13
Sean Mac Cumhaill 19:30 Sean Mac Cumhaill V Baile na nGallóglach
Gaoth Dobhair 19:30 Gaoth Dobhair V Bun Dobhráin
St Eunan's 19:30 Naomh Ádhamhnáin V Chill Chartha
Glenties 19:30 Naomh Conáil V Naomh Micheál
Cloughaneely 19:30 Cloich Cheann Fhaola V Gleann tSúilí
28-07-2019 (Sun)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1
Round 14
Glenties 15:00 Naomh Conáil V Cloich Cheann Fhaola
Glenswilly 15:00 Gleann tSúilí V Sean Mac Cumhaill
Kilcar 15:00 Chill Chartha V Gaoth Dobhair
Moyle Park 15:00 Baile na nGallóglach V Naomh Ádhamhnáin
St Michael's 15:00 Naomh Micheál V Bun Dobhráin
04-08-2019 (Sun)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1
Round 15
St Michael's 15:00 Naomh Micheál V Sean Mac Cumhaill
Gaelic Park 15:00 Bun Dobhráin V Gleann tSúilí
Kilcar 15:00 Chill Chartha V Cloich Cheann Fhaola
St Eunan's 15:00 Naomh Ádhamhnáin V Naomh Conáil
Gaoth Dobhair 15:00 Gaoth Dobhair V Baile na nGallóglach
18-08-2019 (Sun)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1
Round 16
Cloughaneely 15:00 Cloich Cheann Fhaola V Naomh Micheál
Glenswilly 15:00 Gleann tSúilí V Chill Chartha
Sean Mac Cumhaill 15:00 Sean Mac Cumhaill V Naomh Ádhamhnáin
Glenties 15:00 Naomh Conáil V Gaoth Dobhair
Moyle Park 15:00 Baile na nGallóglach V Bun Dobhráin
25-08-2019 (Sun)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1
Round 17
Gaoth Dobhair 15:00 Gaoth Dobhair V Sean Mac Cumhaill
St Michael's 15:00 Naomh Micheál V Gleann tSúilí
St Eunan's 15:00 Naomh Ádhamhnáin V Cloich Cheann Fhaola
Kilcar 15:00 Chill Chartha V Baile na nGallóglach
Gaelic Park 15:00 Bun Dobhráin V Naomh Conáil
31-08-2019 (Sat)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1
Round 18
Moyle Park 18:30 Baile na nGallóglach V Naomh Micheál
Glenties 18:30 Naomh Conáil V Chill Chartha
Cloughaneely 18:30 Cloich Cheann Fhaola V Gaoth Dobhair
Sean Mac Cumhaill 18:30 Sean Mac Cumhaill V Bun Dobhráin
Glenswilly 18:30 Gleann tSúilí V Naomh Ádhamhnáin


30-03-2019 (Sat)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1 Reserve
Round 3
St Michael's 16:30 Naomh Micheál V Baile na nGallóglach
07-04-2019 (Sun)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1 Reserve
Round 1
St Michael's 13:30 Naomh Micheál V Cloich Cheann Fhaola
Kilcar 13:30 Chill Chartha V Gleann tSúilí
St Eunan's 13:30 Naomh Ádhamhnáin V Sean Mac Cumhaill
Gaoth Dobhair 13:30 Gaoth Dobhair V Naomh Conáil
Gaelic Park 13:30 Bun Dobhráin V Baile na nGallóglach
14-04-2019 (Sun)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1 Reserve
Round 2
Sean Mac Cumhaill 13:30 Sean Mac Cumhaill V Gaoth Dobhair
Glenswilly 13:30 Gleann tSúilí V Naomh Micheál
Cloughaneely 13:30 Cloich Cheann Fhaola V Naomh Ádhamhnáin
Moyle Park 13:30 Baile na nGallóglach V Chill Chartha
Glenties 13:30 Naomh Conáil V Bun Dobhráin
19-04-2019 (Fri)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1 Reserve
Round 3
Kilcar 17:00 Chill Chartha V Naomh Conáil
Gaoth Dobhair 17:00 Gaoth Dobhair V Cloich Cheann Fhaola
Gaelic Park 17:00 Bun Dobhráin V Sean Mac Cumhaill
St Eunan's 17:00 Naomh Ádhamhnáin V Gleann tSúilí
21-04-2019 (Sun)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1 Reserve
Round 4
Sean Mac Cumhaill 13:30 Sean Mac Cumhaill V Naomh Micheál
Glenswilly 13:30 Gleann tSúilí V Bun Dobhráin
Cloughaneely 13:30 Cloich Cheann Fhaola V Chill Chartha
Glenties 13:30 Naomh Conáil V Naomh Ádhamhnáin
Moyle Park 13:30 Baile na nGallóglach V Gaoth Dobhair
28-04-2019 (Sun)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1 Reserve
Round 6
Kilcar 13:30 Chill Chartha V Bun Dobhráin
St Eunan's 13:30 Naomh Ádhamhnáin V Naomh Micheál
Glenties 13:30 Naomh Conáil V Baile na nGallóglach
Cloughaneely 13:30 Cloich Cheann Fhaola V Sean Mac Cumhaill
Glenswilly 13:30 Gleann tSúilí V Gaoth Dobhair
04-05-2019 (Sat)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1 Reserve
Round 5
Sean Mac Cumhaill 17:30 Sean Mac Cumhaill V Gleann tSúilí
Gaoth Dobhair 17:30 Gaoth Dobhair V Chill Chartha
St Eunan's 17:30 Naomh Ádhamhnáin V Baile na nGallóglach
Gaelic Park 17:30 Bun Dobhráin V Naomh Micheál
Cloughaneely 17:30 Cloich Cheann Fhaola V Naomh Conáil
19-05-2019 (Sun)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1 Reserve
Round 7
Moyle Park 13:30 Baile na nGallóglach V Cloich Cheann Fhaola
Kilcar 13:30 Chill Chartha V Sean Mac Cumhaill
St Michael's 13:30 Naomh Micheál V Gaoth Dobhair
Glenties 13:30 Naomh Conáil V Gleann tSúilí
St Eunan's 13:30 Naomh Ádhamhnáin V Bun Dobhráin
25-05-2019 (Sat)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1 Reserve
Round 8
Moyle Park 17:30 Baile na nGallóglach V Sean Mac Cumhaill
02-06-2019 (Sun)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1 Reserve
Round 8
Gaelic Park 13:30 Bun Dobhráin V Gaoth Dobhair
Kilcar 13:30 Chill Chartha V Naomh Ádhamhnáin
St Michael's 13:30 Naomh Micheál V Naomh Conáil
Glenswilly 13:30 Gleann tSúilí V Cloich Cheann Fhaola
09-06-2019 (Sun)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1 Reserve
Round 9
Moyle Park 13:30 Baile na nGallóglach V Gleann tSúilí
Gaoth Dobhair 13:30 Gaoth Dobhair V Naomh Ádhamhnáin
Gaelic Park 13:30 Bun Dobhráin V Cloich Cheann Fhaola
St Michael's 13:30 Naomh Micheál V Chill Chartha
16-06-2019 (Sun)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1 Reserve
Round 10
Glenswilly 13:30 Gleann tSúilí V Baile na nGallóglach
St Eunan's 13:30 Naomh Ádhamhnáin V Gaoth Dobhair
Cloughaneely 13:30 Cloich Cheann Fhaola V Bun Dobhráin
Kilcar 13:30 Chill Chartha V Naomh Micheál
Glenties 13:30 Naomh Conáil V Sean Mac Cumhaill
23-06-2019 (Sun)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1 Reserve
Round 9
Sean Mac Cumhaill 13:30 Sean Mac Cumhaill V Naomh Conáil
30-06-2019 (Sun)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1 Reserve
Round 11
Gaelic Park 13:30 Bun Dobhráin V Chill Chartha
St Michael's 13:30 Naomh Micheál V Naomh Ádhamhnáin
Moyle Park 13:30 Baile na nGallóglach V Naomh Conáil
Sean Mac Cumhaill 13:30 Sean Mac Cumhaill V Cloich Cheann Fhaola
Gaoth Dobhair 13:30 Gaoth Dobhair V Gleann tSúilí
07-07-2019 (Sun)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1 Reserve
Round 12
Cloughaneely 13:30 Cloich Cheann Fhaola V Baile na nGallóglach
Sean Mac Cumhaill 13:30 Sean Mac Cumhaill V Chill Chartha
Gaoth Dobhair 13:30 Gaoth Dobhair V Naomh Micheál
Glenswilly 13:30 Gleann tSúilí V Naomh Conáil
Gaelic Park 13:30 Bun Dobhráin V Naomh Ádhamhnáin
20-07-2019 (Sat)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1 Reserve
Round 13
Sean Mac Cumhaill 18:00 Sean Mac Cumhaill V Baile na nGallóglach
Gaoth Dobhair 18:00 Gaoth Dobhair V Bun Dobhráin
St Eunan's 18:00 Naomh Ádhamhnáin V Chill Chartha
Glenties 18:00 Naomh Conáil V Naomh Micheál
Cloughaneely 18:00 Cloich Cheann Fhaola V Gleann tSúilí
28-07-2019 (Sun)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1 Reserve
Round 14
Glenties 13:30 Naomh Conáil V Cloich Cheann Fhaola
Glenswilly 13:30 Gleann tSúilí V Sean Mac Cumhaill
Kilcar 13:30 Chill Chartha V Gaoth Dobhair
Moyle Park 13:30 Baile na nGallóglach V Naomh Ádhamhnáin
St Michael's 13:30 Naomh Micheál V Bun Dobhráin
04-08-2019 (Sun)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1 Reserve
Round 15
St Michael's 13:30 Naomh Micheál V Sean Mac Cumhaill
Gaelic Park 13:30 Bun Dobhráin V Gleann tSúilí
Kilcar 13:30 Chill Chartha V Cloich Cheann Fhaola
St Eunan's 13:30 Naomh Ádhamhnáin V Naomh Conáil
Gaoth Dobhair 13:30 Gaoth Dobhair V Baile na nGallóglach
11-08-2019 (Sun)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1 Reserve
Round 16
Cloughaneely 13:30 Cloich Cheann Fhaola V Naomh Micheál
Glenswilly 13:30 Gleann tSúilí V Chill Chartha
Sean Mac Cumhaill 13:30 Sean Mac Cumhaill V Naomh Ádhamhnáin
Glenties 13:30 Naomh Conáil V Gaoth Dobhair
Moyle Park 13:30 Baile na nGallóglach V Bun Dobhráin
18-08-2019 (Sun)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1 Reserve
Round 17
Gaoth Dobhair 13:30 Gaoth Dobhair V Sean Mac Cumhaill
St Michael's 13:30 Naomh Micheál V Gleann tSúilí
St Eunan's 13:30 Naomh Ádhamhnáin V Cloich Cheann Fhaola
Kilcar 13:30 Chill Chartha V Baile na nGallóglach
Gaelic Park 13:30 Bun Dobhráin V Naomh Conáil
31-08-2019 (Sat)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1 Reserve
Round 18
Moyle Park 17:00 Baile na nGallóglach V Naomh Micheál
Glenties 17:00 Naomh Conáil V Chill Chartha
Cloughaneely 17:00 Cloich Cheann Fhaola V Gaoth Dobhair
Sean Mac Cumhaill 17:00 Sean Mac Cumhaill V Bun Dobhráin
Glenswilly 17:00 Gleann tSúilí V Naomh Ádhamhnáin


07-04-2019 (Sun)
Marley Travel Division 2
Round 1
Father Tierney Park 15:00 Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh. V Bun Cranncha
Termon 15:00 CLG An Tearmainn V Ard an Rátha
Pairc na nGael 15:00 Naomh Columba V Gleann Fhinne
Dungloe 15:00 An Clochan Liath V CLG Na Cealla Beaga
Four Masters 15:00 Na Ceithre Máistrí V Naomh Náille
14-04-2019 (Sun)
Marley Travel Division 2
Round 2
C.L.G. Bun Cranncha 15:00 Bun Cranncha V Naomh Columba
Glenfin 15:00 Gleann Fhinne V CLG An Tearmainn
Eamonn Byrne Memorial Park 15:00 CLG Na Cealla Beaga V Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh.
Páirc Gearóid O'Gallachóir 15:00 Naomh Náille V An Clochan Liath
Ardara 15:00 Ard an Rátha V Na Ceithre Máistrí
19-04-2019 (Fri)
Marley Travel Division 2
Round 3
Dungloe 18:30 An Clochan Liath V Ard an Rátha
Four Masters 18:30 Na Ceithre Máistrí V Gleann Fhinne
Pairc na nGael 18:30 Naomh Columba V CLG Na Cealla Beaga
Termon 18:30 CLG An Tearmainn V Bun Cranncha
Father Tierney Park 18:30 Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh. V Naomh Náille
21-04-2019 (Sun)
Marley Travel Division 2
Round 4
Eamonn Byrne Memorial Park 15:00 CLG Na Cealla Beaga V CLG An Tearmainn
Ardara 15:00 Ard an Rátha V Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh.
Páirc Gearóid O'Gallachóir 15:00 Naomh Náille V Naomh Columba
Glenfin 15:00 Gleann Fhinne V An Clochan Liath
C.L.G. Bun Cranncha 15:00 Bun Cranncha V Na Ceithre Máistrí
28-04-2019 (Sun)
Marley Travel Division 2
Round 6
Glenfin 15:00 Gleann Fhinne V Ard an Rátha
Eamonn Byrne Memorial Park 15:00 CLG Na Cealla Beaga V Bun Cranncha
Dungloe 15:00 An Clochan Liath V Na Ceithre Máistrí
Termon 15:00 CLG An Tearmainn V Naomh Náille
04-05-2019 (Sat)
Marley Travel Division 2
Round 5
Dungloe 19:00 An Clochan Liath V Naomh Columba
Father Tierney Park 19:00 Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh. V CLG An Tearmainn
Páirc Gearóid O'Gallachóir 19:00 Naomh Náille V Gleann Fhinne
Eamonn Byrne Memorial Park 19:00 CLG Na Cealla Beaga V Na Ceithre Máistrí
Ardara 19:00 Ard an Rátha V Bun Cranncha
12-05-2019 (Sun)
Marley Travel Division 2
Round 6
Pairc na nGael 15:00 Naomh Columba V Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh.
19-05-2019 (Sun)
Marley Travel Division 2
Round 7
Four Masters 15:00 Na Ceithre Máistrí V Naomh Columba
C.L.G. Bun Cranncha 15:00 Bun Cranncha V Naomh Náille
Dungloe 15:00 An Clochan Liath V CLG An Tearmainn
Ardara 15:00 Ard an Rátha V CLG Na Cealla Beaga
25-05-2019 (Sat)
Marley Travel Division 2
Round 7
Glenfin 19:00 Gleann Fhinne V Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh.
02-06-2019 (Sun)
Marley Travel Division 2
Round 8
Four Masters 15:00 Na Ceithre Máistrí V Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh.
Ardara 15:00 Ard an Rátha V Naomh Náille
Glenfin 15:00 Gleann Fhinne V CLG Na Cealla Beaga
C.L.G. Bun Cranncha 15:00 Bun Cranncha V An Clochan Liath
Termon 15:00 CLG An Tearmainn V Naomh Columba
09-06-2019 (Sun)
Marley Travel Division 2
Round 9
Four Masters 15:00 Na Ceithre Máistrí V CLG An Tearmainn
Páirc Gearóid O'Gallachóir 15:00 Naomh Náille V CLG Na Cealla Beaga
Ardara 15:00 Ard an Rátha V Naomh Columba
C.L.G. Bun Cranncha 15:00 Bun Cranncha V Gleann Fhinne
Father Tierney Park 15:00 Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh. V An Clochan Liath
16-06-2019 (Sun)
Marley Travel Division 2
Round 10
Dungloe 15:00 An Clochan Liath V Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh.
Glenfin 15:00 Gleann Fhinne V Bun Cranncha
Pairc na nGael 15:00 Naomh Columba V Ard an Rátha
Eamonn Byrne Memorial Park 15:00 CLG Na Cealla Beaga V Naomh Náille
Termon 15:00 CLG An Tearmainn V Na Ceithre Máistrí
30-06-2019 (Sun)
Marley Travel Division 2
Round 11
Ardara 15:00 Ard an Rátha V Gleann Fhinne
C.L.G. Bun Cranncha 15:00 Bun Cranncha V CLG Na Cealla Beaga
Four Masters 15:00 Na Ceithre Máistrí V An Clochan Liath
Páirc Gearóid O'Gallachóir 15:00 Naomh Náille V CLG An Tearmainn
Father Tierney Park 15:00 Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh. V Naomh Columba
07-07-2019 (Sun)
Marley Travel Division 2
Round 12
Eamonn Byrne Memorial Park 15:00 CLG Na Cealla Beaga V Ard an Rátha
Pairc na nGael 15:00 Naomh Columba V Na Ceithre Máistrí
Father Tierney Park 15:00 Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh. V Gleann Fhinne
Páirc Gearóid O'Gallachóir 15:00 Naomh Náille V Bun Cranncha
Termon 15:00 CLG An Tearmainn V An Clochan Liath
20-07-2019 (Sat)
Marley Travel Division 2
Round 13
Father Tierney Park 19:30 Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh. V Na Ceithre Máistrí
Páirc Gearóid O'Gallachóir 19:30 Naomh Náille V Ard an Rátha
Eamonn Byrne Memorial Park 19:30 CLG Na Cealla Beaga V Gleann Fhinne
Dungloe 19:30 An Clochan Liath V Bun Cranncha
Pairc na nGael 19:30 Naomh Columba V CLG An Tearmainn
28-07-2019 (Sun)
Marley Travel Division 2
Round 14
Pairc na nGael 15:00 Naomh Columba V An Clochan Liath
Termon 15:00 CLG An Tearmainn V Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh.
Glenfin 15:00 Gleann Fhinne V Naomh Náille
Four Masters 15:00 Na Ceithre Máistrí V CLG Na Cealla Beaga
C.L.G. Bun Cranncha 15:00 Bun Cranncha V Ard an Rátha
04-08-2019 (Sun)
Marley Travel Division 2
Round 15
C.L.G. Bun Cranncha 15:00 Bun Cranncha V Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh.
Ardara 15:00 Ard an Rátha V CLG An Tearmainn
Eamonn Byrne Memorial Park 15:00 CLG Na Cealla Beaga V An Clochan Liath
Páirc Gearóid O'Gallachóir 15:00 Naomh Náille V Na Ceithre Máistrí
11-08-2019 (Sun)
Marley Travel Division 2
Round 15
Glenfin 15:00 Gleann Fhinne V Naomh Columba
18-08-2019 (Sun)
Marley Travel Division 2
Round 16
Pairc na nGael 15:00 Naomh Columba V Bun Cranncha
Termon 15:00 CLG An Tearmainn V Gleann Fhinne
Father Tierney Park 15:00 Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh. V CLG Na Cealla Beaga
Dungloe 15:00 An Clochan Liath V Naomh Náille
Four Masters 15:00 Na Ceithre Máistrí V Ard an Rátha
25-08-2019 (Sun)
Marley Travel Division 2
Round 17
Páirc Gearóid O'Gallachóir 15:00 Naomh Náille V Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh.
C.L.G. Bun Cranncha 15:00 Bun Cranncha V CLG An Tearmainn
Eamonn Byrne Memorial Park 15:00 CLG Na Cealla Beaga V Naomh Columba
Glenfin 15:00 Gleann Fhinne V Na Ceithre Máistrí
Ardara 15:00 Ard an Rátha V An Clochan Liath
31-08-2019 (Sat)
Marley Travel Division 2
Round 18
Four Masters 18:30 Na Ceithre Máistrí V Bun Cranncha
Dungloe 18:30 An Clochan Liath V Gleann Fhinne
Pairc na nGael 18:30 Naomh Columba V Naomh Náille
Father Tierney Park 18:30 Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh. V Ard an Rátha
Termon 18:30 CLG An Tearmainn V CLG Na Cealla Beaga


07-04-2019 (Sun)
Marley Travel Division 2 Reserve
Round 1
Father Tierney Park 13:30 Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh. V Bun Cranncha
Termon 13:30 CLG An Tearmainn V Ard an Rátha
Pairc na nGael 13:30 Naomh Columba V Gleann Fhinne
Dungloe 13:30 An Clochan Liath V CLG Na Cealla Beaga
Four Masters 13:30 Na Ceithre Máistrí V Naomh Náille
14-04-2019 (Sun)
Marley Travel Division 2 Reserve
Round 2
C.L.G. Bun Cranncha 13:30 Bun Cranncha V Naomh Columba
Glenfin 13:30 Gleann Fhinne V CLG An Tearmainn
Eamonn Byrne Memorial Park 13:30 CLG Na Cealla Beaga V Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh.
Páirc Gearóid O'Gallachóir 13:30 Naomh Náille V An Clochan Liath
Ardara 13:30 Ard an Rátha V Na Ceithre Máistrí
19-04-2019 (Fri)
Marley Travel Division 2 Reserve
Round 3
Father Tierney Park 17:00 Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh. V Naomh Náille
Termon 17:00 CLG An Tearmainn V Bun Cranncha
Pairc na nGael 17:00 Naomh Columba V CLG Na Cealla Beaga
Four Masters 17:00 Na Ceithre Máistrí V Gleann Fhinne
Dungloe 17:00 An Clochan Liath V Ard an Rátha
21-04-2019 (Sun)
Marley Travel Division 2 Reserve
Round 4
C.L.G. Bun Cranncha 13:30 Bun Cranncha V Na Ceithre Máistrí
Glenfin 13:30 Gleann Fhinne V An Clochan Liath
Páirc Gearóid O'Gallachóir 13:30 Naomh Náille V Naomh Columba
Ardara 13:30 Ard an Rátha V Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh.
Eamonn Byrne Memorial Park 13:30 CLG Na Cealla Beaga V CLG An Tearmainn
28-04-2019 (Sun)
Marley Travel Division 2 Reserve
Round 6
Glenfin 13:30 Gleann Fhinne V Ard an Rátha
Eamonn Byrne Memorial Park 13:30 CLG Na Cealla Beaga V Bun Cranncha
Dungloe 13:30 An Clochan Liath V Na Ceithre Máistrí
Pairc na nGael 13:30 Naomh Columba V Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh.
Termon 13:30 CLG An Tearmainn V Naomh Náille
04-05-2019 (Sat)
Marley Travel Division 2 Reserve
Round 5
Dungloe 17:30 An Clochan Liath V Naomh Columba
Father Tierney Park 17:30 Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh. V CLG An Tearmainn
Páirc Gearóid O'Gallachóir 17:30 Naomh Náille V Gleann Fhinne
Eamonn Byrne Memorial Park 17:30 CLG Na Cealla Beaga V Na Ceithre Máistrí
Ardara 17:30 Ard an Rátha V Bun Cranncha
19-05-2019 (Sun)
Marley Travel Division 2 Reserve
Round 7
Four Masters 13:30 Na Ceithre Máistrí V Naomh Columba
C.L.G. Bun Cranncha 13:30 Bun Cranncha V Naomh Náille
Dungloe 13:30 An Clochan Liath V CLG An Tearmainn
Ardara 13:30 Ard an Rátha V CLG Na Cealla Beaga
25-05-2019 (Sat)
Marley Travel Division 2 Reserve
Round 7
Glenfin 17:30 Gleann Fhinne V Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh.
02-06-2019 (Sun)
Marley Travel Division 2 Reserve
Round 8
Four Masters 13:30 Na Ceithre Máistrí V Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh.
Ardara 13:30 Ard an Rátha V Naomh Náille
Glenfin 13:30 Gleann Fhinne V CLG Na Cealla Beaga
C.L.G. Bun Cranncha 13:30 Bun Cranncha V An Clochan Liath
Termon 13:30 CLG An Tearmainn V Naomh Columba
16-06-2019 (Sun)
Marley Travel Division 2 Reserve
Round 9
Páirc Gearóid O'Gallachóir 13:30 Naomh Náille V CLG Na Cealla Beaga
Four Masters 13:30 Na Ceithre Máistrí V CLG An Tearmainn
Ardara 13:30 Ard an Rátha V Naomh Columba
C.L.G. Bun Cranncha 13:30 Bun Cranncha V Gleann Fhinne
Father Tierney Park 13:30 Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh. V An Clochan Liath
Round 10
Termon 13:30 CLG An Tearmainn V Na Ceithre Máistrí
Eamonn Byrne Memorial Park 13:30 CLG Na Cealla Beaga V Naomh Náille
Pairc na nGael 13:30 Naomh Columba V Ard an Rátha
Glenfin 13:30 Gleann Fhinne V Bun Cranncha
Dungloe 13:30 An Clochan Liath V Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh.
30-06-2019 (Sun)
Marley Travel Division 2 Reserve
Round 11
Ardara 13:30 Ard an Rátha V Gleann Fhinne
C.L.G. Bun Cranncha 13:30 Bun Cranncha V CLG Na Cealla Beaga
Four Masters 13:30 Na Ceithre Máistrí V An Clochan Liath
Father Tierney Park 13:30 Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh. V Naomh Columba
Páirc Gearóid O'Gallachóir 13:30 Naomh Náille V CLG An Tearmainn
07-07-2019 (Sun)
Marley Travel Division 2 Reserve
Round 12
Eamonn Byrne Memorial Park 13:30 CLG Na Cealla Beaga V Ard an Rátha
Pairc na nGael 13:30 Naomh Columba V Na Ceithre Máistrí
Father Tierney Park 13:30 Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh. V Gleann Fhinne
Páirc Gearóid O'Gallachóir 13:30 Naomh Náille V Bun Cranncha
Termon 13:30 CLG An Tearmainn V An Clochan Liath
20-07-2019 (Sat)
Marley Travel Division 2 Reserve
Round 13
Father Tierney Park 18:00 Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh. V Na Ceithre Máistrí
Páirc Gearóid O'Gallachóir 18:00 Naomh Náille V Ard an Rátha
Eamonn Byrne Memorial Park 18:00 CLG Na Cealla Beaga V Gleann Fhinne
Dungloe 18:00 An Clochan Liath V Bun Cranncha
Pairc na nGael 18:00 Naomh Columba V CLG An Tearmainn
28-07-2019 (Sun)
Marley Travel Division 2 Reserve
Round 14
Pairc na nGael 13:30 Naomh Columba V An Clochan Liath
Termon 13:30 CLG An Tearmainn V Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh.
Glenfin 13:30 Gleann Fhinne V Naomh Náille
Four Masters 13:30 Na Ceithre Máistrí V CLG Na Cealla Beaga
C.L.G. Bun Cranncha 13:30 Bun Cranncha V Ard an Rátha
04-08-2019 (Sun)
Marley Travel Division 2 Reserve
Round 15
C.L.G. Bun Cranncha 13:30 Bun Cranncha V Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh.
Ardara 13:30 Ard an Rátha V CLG An Tearmainn
Eamonn Byrne Memorial Park 13:30 CLG Na Cealla Beaga V An Clochan Liath
Páirc Gearóid O'Gallachóir 13:30 Naomh Náille V Na Ceithre Máistrí
11-08-2019 (Sun)
Marley Travel Division 2 Reserve
Round 15
Glenfin 13:30 Gleann Fhinne V Naomh Columba
18-08-2019 (Sun)
Marley Travel Division 2 Reserve
Round 16
Pairc na nGael 13:30 Naomh Columba V Bun Cranncha
Termon 13:30 CLG An Tearmainn V Gleann Fhinne
Father Tierney Park 13:30 Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh. V CLG Na Cealla Beaga
Dungloe 13:30 An Clochan Liath V Naomh Náille
Four Masters 13:30 Na Ceithre Máistrí V Ard an Rátha
25-08-2019 (Sun)
Marley Travel Division 2 Reserve
Round 17
Páirc Gearóid O'Gallachóir 13:30 Naomh Náille V Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh.
C.L.G. Bun Cranncha 13:30 Bun Cranncha V CLG An Tearmainn
Eamonn Byrne Memorial Park 13:30 CLG Na Cealla Beaga V Naomh Columba
Glenfin 13:30 Gleann Fhinne V Na Ceithre Máistrí
Ardara 13:30 Ard an Rátha V An Clochan Liath
31-08-2019 (Sat)
Marley Travel Division 2 Reserve
Round 18
Four Masters 17:00 Na Ceithre Máistrí V Bun Cranncha
Dungloe 17:00 An Clochan Liath V Gleann Fhinne
Pairc na nGael 17:00 Naomh Columba V Naomh Náille
Father Tierney Park 17:00 Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh. V Ard an Rátha
Termon 17:00 CLG An Tearmainn V CLG Na Cealla Beaga
06-04-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Division 3
Round 1
Naomh Brd 18:30 Naomh Bríd V Naomh Colmcille
Hibernian Park 18:30 An Bheart V Gaeil Fhánada


07-04-2019 (Sun)
Yes Chef Catering Division 3
Round 1
Pairc Aodh Rua 15:00 Aodh Rua Cuil na gCuirridín V Naomh Muire Íochtar na Rosann
Naomh Ultan 15:00 Naomh Ultan V Naomh Mhuire Conmhaigh
Pairc Na nDunaibh 15:00 Na Dúnaibh V Málainn
13-04-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Division 3
Round 2
Pairc Uí Shiail 18:30 Gaeil Fhánada V Naomh Ultan
The Banks 19:30 Naomh Muire Íochtar na Rosann V Naomh Bríd
14-04-2019 (Sun)
Yes Chef Catering Division 3
Round 2
Convoy 15:00 Naomh Mhuire Conmhaigh V Aodh Rua Cuil na gCuirridín
Naomh Colmcille 15:00 Naomh Colmcille V Na Dúnaibh
Connolly Park 15:00 Málainn V An Bheart
19-04-2019 (Fri)
Yes Chef Catering Division 3
Round 3
Pairc Aodh Rua 18:30 Aodh Rua Cuil na gCuirridín V Gaeil Fhánada
Pairc Na nDunaibh 18:30 Na Dúnaibh V Naomh Muire Íochtar na Rosann
Hibernian Park 18:30 An Bheart V Naomh Ultan
Connolly Park 18:30 Málainn V Naomh Colmcille
21-04-2019 (Sun)
Yes Chef Catering Division 3
Round 4
Convoy 15:00 Naomh Mhuire Conmhaigh V Na Dúnaibh
The Banks 15:00 Naomh Muire Íochtar na Rosann V Málainn
Naomh Ultan 15:00 Naomh Ultan V Aodh Rua Cuil na gCuirridín
Naomh Colmcille 15:00 Naomh Colmcille V An Bheart
Pairc Uí Shiail 15:00 Gaeil Fhánada V Naomh Bríd
27-04-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Division 3
Round 6
The Banks 19:00 Naomh Muire Íochtar na Rosann V An Bheart
Pairc Uí Shiail 19:00 Gaeil Fhánada V Málainn
28-04-2019 (Sun)
Yes Chef Catering Division 3
Round 6
Pairc Aodh Rua 15:00 Aodh Rua Cuil na gCuirridín V Naomh Bríd
Convoy 15:00 Naomh Mhuire Conmhaigh V Naomh Colmcille
Naomh Ultan 15:00 Naomh Ultan V Na Dúnaibh
04-05-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Division 3
Round 5
Pairc Na nDunaibh 19:00 Na Dúnaibh V Gaeil Fhánada
Hibernian Park 19:00 An Bheart V Aodh Rua Cuil na gCuirridín
Connolly Park 19:00 Málainn V Naomh Mhuire Conmhaigh
05-05-2019 (Sun)
Yes Chef Catering Division 3
Round 5
Naomh Brd 15:00 Naomh Bríd V Naomh Ultan
Naomh Colmcille 15:00 Naomh Colmcille V Naomh Muire Íochtar na Rosann
12-05-2019 (Sun)
Yes Chef Catering Division 3
Round 3
Naomh Brd 15:00 Naomh Bríd V Naomh Mhuire Conmhaigh
18-05-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Division 3
Round 7
Naomh Colmcille 19:30 Naomh Colmcille V Gaeil Fhánada
Hibernian Park 19:30 An Bheart V Naomh Bríd
Connolly Park 19:30 Málainn V Naomh Ultan
19-05-2019 (Sun)
Yes Chef Catering Division 3
Round 7
The Banks 15:00 Naomh Muire Íochtar na Rosann V Naomh Mhuire Conmhaigh
Pairc Na nDunaibh 15:00 Na Dúnaibh V Aodh Rua Cuil na gCuirridín
01-06-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Division 3
Round 8
Naomh Ultan 19:30 Naomh Ultan V Naomh Colmcille
Pairc Uí Shiail 19:30 Gaeil Fhánada V Naomh Muire Íochtar na Rosann
02-06-2019 (Sun)
Yes Chef Catering Division 3
Round 8
Naomh Brd 15:00 Naomh Bríd V Na Dúnaibh
Pairc Aodh Rua 15:00 Aodh Rua Cuil na gCuirridín V Málainn
Convoy 15:00 Naomh Mhuire Conmhaigh V An Bheart
08-06-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Division 3
Round 9
The Banks 19:30 Naomh Muire Íochtar na Rosann V Naomh Ultan
Connolly Park 19:30 Málainn V Naomh Bríd
09-06-2019 (Sun)
Yes Chef Catering Division 3
Round 9
Convoy 15:00 Naomh Mhuire Conmhaigh V Gaeil Fhánada
Naomh Colmcille 15:00 Naomh Colmcille V Aodh Rua Cuil na gCuirridín
Hibernian Park 15:00 An Bheart V Na Dúnaibh
15-06-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Division 3
Round 10
Naomh Colmcille 19:30 Naomh Colmcille V Naomh Bríd
Pairc Uí Shiail 19:30 Gaeil Fhánada V An Bheart
16-06-2019 (Sun)
Yes Chef Catering Division 3
Round 10
The Banks 15:00 Naomh Muire Íochtar na Rosann V Aodh Rua Cuil na gCuirridín
Convoy 15:00 Naomh Mhuire Conmhaigh V Naomh Ultan
Connolly Park 15:00 Málainn V Na Dúnaibh
22-06-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Division 3
Round 11
Pairc Aodh Rua 15:00 Aodh Rua Cuil na gCuirridín V Naomh Mhuire Conmhaigh
Naomh Ultan 19:30 Naomh Ultan V Gaeil Fhánada
Hibernian Park 19:30 An Bheart V Málainn
29-06-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Division 3
Round 11
Naomh Brd 19:30 Naomh Bríd V Naomh Muire Íochtar na Rosann
30-06-2019 (Sun)
Yes Chef Catering Division 3
Round 11
Pairc Na nDunaibh 15:00 Na Dúnaibh V Naomh Colmcille
06-07-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Division 3
Round 12
Naomh Ultan 19:30 Naomh Ultan V An Bheart
Naomh Colmcille 19:30 Naomh Colmcille V Málainn
07-07-2019 (Sun)
Yes Chef Catering Division 3
Round 12
Convoy 15:00 Naomh Mhuire Conmhaigh V Naomh Bríd
Pairc Uí Shiail 15:00 Gaeil Fhánada V Aodh Rua Cuil na gCuirridín
The Banks 15:00 Naomh Muire Íochtar na Rosann V Na Dúnaibh
16-07-2019 (Tue)
Yes Chef Catering Division 3
Round 13
Pairc Aodh Rua 19:30 Aodh Rua Cuil na gCuirridín V Naomh Ultan
Hibernian Park 19:30 An Bheart V Naomh Colmcille
20-07-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Division 3
Round 13
Pairc Na nDunaibh 19:30 Na Dúnaibh V Naomh Mhuire Conmhaigh
Connolly Park 19:30 Málainn V Naomh Muire Íochtar na Rosann
Naomh Brd 19:30 Naomh Bríd V Gaeil Fhánada
27-07-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Division 3
Round 14
Naomh Ultan 19:30 Naomh Ultan V Naomh Bríd
The Banks 19:30 Naomh Muire Íochtar na Rosann V Naomh Colmcille
28-07-2019 (Sun)
Yes Chef Catering Division 3
Round 14
Pairc Uí Shiail 15:00 Gaeil Fhánada V Na Dúnaibh
Pairc Aodh Rua 15:00 Aodh Rua Cuil na gCuirridín V An Bheart
Convoy 15:00 Naomh Mhuire Conmhaigh V Málainn
03-08-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Division 3
Round 15
Hibernian Park 19:30 An Bheart V Naomh Muire Íochtar na Rosann
Connolly Park 19:30 Málainn V Gaeil Fhánada
04-08-2019 (Sun)
Yes Chef Catering Division 3
Round 15
Naomh Brd 15:00 Naomh Bríd V Aodh Rua Cuil na gCuirridín
Naomh Colmcille 15:00 Naomh Colmcille V Naomh Mhuire Conmhaigh
Pairc Na nDunaibh 15:00 Na Dúnaibh V Naomh Ultan
17-08-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Division 3
Round 16
Convoy 18:30 Naomh Mhuire Conmhaigh V Naomh Muire Íochtar na Rosann
Pairc Uí Shiail 18:30 Gaeil Fhánada V Naomh Colmcille
Naomh Brd 18:30 Naomh Bríd V An Bheart
Naomh Ultan 18:30 Naomh Ultan V Málainn
18-08-2019 (Sun)
Yes Chef Catering Division 3
Round 16
Pairc Aodh Rua 15:00 Aodh Rua Cuil na gCuirridín V Na Dúnaibh
24-08-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Division 3
Round 17
Pairc Na nDunaibh 18:00 Na Dúnaibh V Naomh Bríd
Hibernian Park 18:00 An Bheart V Naomh Mhuire Conmhaigh
Naomh Colmcille 18:00 Naomh Colmcille V Naomh Ultan
The Banks 18:00 Naomh Muire Íochtar na Rosann V Gaeil Fhánada
25-08-2019 (Sun)
Yes Chef Catering Division 3
Round 17
Connolly Park 15:00 Málainn V Aodh Rua Cuil na gCuirridín
31-08-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Division 3
Round 18
Pairc Uí Shiail 18:00 Gaeil Fhánada V Naomh Mhuire Conmhaigh
Naomh Ultan 18:00 Naomh Ultan V Naomh Muire Íochtar na Rosann
Pairc Na nDunaibh 18:00 Na Dúnaibh V An Bheart
Naomh Brd 18:00 Naomh Bríd V Málainn
Pairc Aodh Rua 19:30 Aodh Rua Cuil na gCuirridín V Naomh Colmcille


06-04-2019 (Sat)
Jimmy McGlynn Catering Division 4
Round 1
Crampsey Park 18:00 Iorras V Roibeard Eimid
Pettigo 18:00 Paite Gabha V Carn Domhnaigh
Naomh Padraig Uisce Chaoin 18:00 Naomh Pádraig Uisce Chaoin V Bun an Phobail
18:00 Naomh Pádraig Leifear V Na Rossa
13-04-2019 (Sat)
Jimmy McGlynn Catering Division 4
Round 2
Carndonagh 18:30 Carn Domhnaigh V Iorras
Letterkenny Gaels 18:30 Gaeil Leitir Ceanainn V Naomh Pádraig Uisce Chaoin
Na Rossa 18:30 Na Rossa V Paite Gabha
Moville 18:30 Bun an Phobail V Naomh Pádraig Leifear
19-04-2019 (Fri)
Jimmy McGlynn Catering Division 4
Round 3
Crampsey Park 18:30 Iorras V Na Rossa
Naomh Padraig Uisce Chaoin 18:30 Naomh Pádraig Uisce Chaoin V Roibeard Eimid
18:30 Naomh Pádraig Leifear V Paite Gabha
Moville 18:30 Bun an Phobail V Gaeil Leitir Ceanainn
21-04-2019 (Sun)
Jimmy McGlynn Catering Division 4
Round 4
Carndonagh 15:00 Carn Domhnaigh V Naomh Pádraig Uisce Chaoin
Robert Emmets 15:00 Roibeard Eimid V Bun an Phobail
Pettigo 15:00 Paite Gabha V Iorras
Letterkenny Gaels 15:00 Gaeil Leitir Ceanainn V Naomh Pádraig Leifear
27-04-2019 (Sat)
Jimmy McGlynn Catering Division 4
Round 6
Carndonagh 19:00 Carn Domhnaigh V Gaeil Leitir Ceanainn
Robert Emmets 19:00 Roibeard Eimid V Naomh Pádraig Leifear
Pettigo 19:00 Paite Gabha V Naomh Pádraig Uisce Chaoin
Na Rossa 19:00 Na Rossa V Bun an Phobail
05-05-2019 (Sun)
Jimmy McGlynn Catering Division 4
Round 5
Letterkenny Gaels 15:00 Gaeil Leitir Ceanainn V Roibeard Eimid
Naomh Padraig Uisce Chaoin 15:00 Naomh Pádraig Uisce Chaoin V Na Rossa
15:00 Naomh Pádraig Leifear V Iorras
Moville 15:00 Bun an Phobail V Carn Domhnaigh
19-05-2019 (Sun)
Jimmy McGlynn Catering Division 4
Round 7
Robert Emmets 19:30 Roibeard Eimid V Carn Domhnaigh
Letterkenny Gaels 19:30 Gaeil Leitir Ceanainn V Na Rossa
Naomh Padraig Uisce Chaoin 19:30 Naomh Pádraig Uisce Chaoin V Iorras
Moville 19:30 Bun an Phobail V Paite Gabha
01-06-2019 (Sat)
Jimmy McGlynn Catering Division 4
Round 8
Crampsey Park 19:30 Iorras V Bun an Phobail
Carndonagh 19:30 Carn Domhnaigh V Naomh Pádraig Leifear
Pettigo 19:30 Paite Gabha V Gaeil Leitir Ceanainn
Na Rossa 19:30 Na Rossa V Roibeard Eimid
08-06-2019 (Sat)
Jimmy McGlynn Catering Division 4
Round 9
Carndonagh 19:30 Carn Domhnaigh V Na Rossa
Robert Emmets 19:30 Roibeard Eimid V Paite Gabha
Letterkenny Gaels 19:30 Gaeil Leitir Ceanainn V Iorras
19:30 Naomh Pádraig Leifear V Naomh Pádraig Uisce Chaoin
15-06-2019 (Sat)
Jimmy McGlynn Catering Division 4
Round 10
Robert Emmets 19:30 Roibeard Eimid V Iorras
Carndonagh 19:30 Carn Domhnaigh V Paite Gabha
Moville 19:30 Bun an Phobail V Naomh Pádraig Uisce Chaoin
Na Rossa 19:30 Na Rossa V Naomh Pádraig Leifear
29-06-2019 (Sat)
Jimmy McGlynn Catering Division 4
Round 11
Crampsey Park 19:30 Iorras V Carn Domhnaigh
Naomh Padraig Uisce Chaoin 19:30 Naomh Pádraig Uisce Chaoin V Gaeil Leitir Ceanainn
Pettigo 19:30 Paite Gabha V Na Rossa
19:30 Naomh Pádraig Leifear V Bun an Phobail
06-07-2019 (Sat)
Jimmy McGlynn Catering Division 4
Round 12
Na Rossa 19:30 Na Rossa V Iorras
Robert Emmets 19:30 Roibeard Eimid V Naomh Pádraig Uisce Chaoin
Pettigo 19:30 Paite Gabha V Naomh Pádraig Leifear
Letterkenny Gaels 19:30 Gaeil Leitir Ceanainn V Bun an Phobail
21-07-2019 (Sun)
Jimmy McGlynn Catering Division 4
Round 13
Naomh Padraig Uisce Chaoin 15:00 Naomh Pádraig Uisce Chaoin V Carn Domhnaigh
Moville 15:00 Bun an Phobail V Roibeard Eimid
Crampsey Park 15:00 Iorras V Paite Gabha
15:00 Naomh Pádraig Leifear V Gaeil Leitir Ceanainn
27-07-2019 (Sat)
Jimmy McGlynn Catering Division 4
Round 14
Robert Emmets 19:30 Roibeard Eimid V Gaeil Leitir Ceanainn
Na Rossa 19:30 Na Rossa V Naomh Pádraig Uisce Chaoin
Crampsey Park 19:30 Iorras V Naomh Pádraig Leifear
Carndonagh 19:30 Carn Domhnaigh V Bun an Phobail
03-08-2019 (Sat)
Jimmy McGlynn Catering Division 4
Round 15
Letterkenny Gaels 19:30 Gaeil Leitir Ceanainn V Carn Domhnaigh
19:30 Naomh Pádraig Leifear V Roibeard Eimid
Naomh Padraig Uisce Chaoin 19:30 Naomh Pádraig Uisce Chaoin V Paite Gabha
Moville 19:30 Bun an Phobail V Na Rossa
17-08-2019 (Sat)
Jimmy McGlynn Catering Division 4
Round 16
Carndonagh 19:00 Carn Domhnaigh V Roibeard Eimid
Na Rossa 19:00 Na Rossa V Gaeil Leitir Ceanainn
Crampsey Park 19:00 Iorras V Naomh Pádraig Uisce Chaoin
Pettigo 19:00 Paite Gabha V Bun an Phobail
24-08-2019 (Sat)
Jimmy McGlynn Catering Division 4
Round 17
Moville 18:30 Bun an Phobail V Iorras
18:30 Naomh Pádraig Leifear V Carn Domhnaigh
Letterkenny Gaels 18:30 Gaeil Leitir Ceanainn V Paite Gabha
Robert Emmets 18:30 Roibeard Eimid V Na Rossa
31-08-2019 (Sat)
Jimmy McGlynn Catering Division 4
Round 18
Na Rossa 18:30 Na Rossa V Carn Domhnaigh
Pettigo 18:30 Paite Gabha V Roibeard Eimid
Crampsey Park 18:30 Iorras V Gaeil Leitir Ceanainn
Naomh Padraig Uisce Chaoin 18:30 Naomh Pádraig Uisce Chaoin V Naomh Pádraig Leifear


30-03-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Region 1
Round 3
Pairc Aodh Rua 17:00 Aodh Rua Cuil na gCuirridín V Naomh Conáil
Sean Mac Cumhaill 17:00 Sean Mac Cumhaill V Naomh Muire Íochtar na Rosann
Glenfin 17:00 Gleann Fhinne V Gaeil Leitir Ceanainn
07-04-2019 (Sun)
Yes Chef Catering Region 1
Round 1
Naomh Brd 13:30 Naomh Bríd V Gaeil Leitir Ceanainn
Pairc Aodh Rua 13:30 Aodh Rua Cuil na gCuirridín V Naomh Muire Íochtar na Rosann
Naomh Ultan 13:30 Naomh Ultan V Naomh Mhuire Conmhaigh
Sean Mac Cumhaill 13:30 Sean Mac Cumhaill V Gleann Fhinne
13:30 Naomh Pádraig Leifear V Naomh Conáil
14-04-2019 (Sun)
Yes Chef Catering Region 1
Round 2
Convoy 13:30 Naomh Mhuire Conmhaigh V Aodh Rua Cuil na gCuirridín
The Banks 13:30 Naomh Muire Íochtar na Rosann V Naomh Bríd
Letterkenny Gaels 13:30 Gaeil Leitir Ceanainn V Sean Mac Cumhaill
Glenties 13:30 Naomh Conáil V Naomh Ultan
Glenfin 13:30 Gleann Fhinne V Naomh Pádraig Leifear
19-04-2019 (Fri)
Yes Chef Catering Region 1
Round 3
17:00 Naomh Pádraig Leifear V Naomh Ultan
21-04-2019 (Sun)
Yes Chef Catering Region 1
Round 4
The Banks 13:30 Naomh Muire Íochtar na Rosann V Gleann Fhinne
Naomh Ultan 13:30 Naomh Ultan V Aodh Rua Cuil na gCuirridín
Letterkenny Gaels 13:30 Gaeil Leitir Ceanainn V Naomh Pádraig Leifear
22-04-2019 (Mon)
Yes Chef Catering Region 1
Round 4
Convoy 13:30 Naomh Mhuire Conmhaigh V Sean Mac Cumhaill
Glenties 13:30 Naomh Conáil V Naomh Bríd
27-04-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Region 1
Round 6
Pairc Aodh Rua 17:30 Aodh Rua Cuil na gCuirridín V Naomh Bríd
Convoy 17:30 Naomh Mhuire Conmhaigh V Gaeil Leitir Ceanainn
The Banks 17:30 Naomh Muire Íochtar na Rosann V Naomh Pádraig Leifear
Naomh Ultan 17:30 Naomh Ultan V Sean Mac Cumhaill
Glenties 17:30 Naomh Conáil V Gleann Fhinne
05-05-2019 (Sun)
Yes Chef Catering Region 1
Round 5
Naomh Brd 13:30 Naomh Bríd V Naomh Ultan
Letterkenny Gaels 13:30 Gaeil Leitir Ceanainn V Naomh Muire Íochtar na Rosann
Sean Mac Cumhaill 13:30 Sean Mac Cumhaill V Naomh Conáil
13:30 Naomh Pádraig Leifear V Aodh Rua Cuil na gCuirridín
Glenfin 13:30 Gleann Fhinne V Naomh Mhuire Conmhaigh
12-05-2019 (Sun)
Yes Chef Catering Region 1
Round 3
Naomh Brd 13:30 Naomh Bríd V Naomh Mhuire Conmhaigh
18-05-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Region 1
Round 7
The Banks 17:30 Naomh Muire Íochtar na Rosann V Naomh Mhuire Conmhaigh
Letterkenny Gaels 17:30 Gaeil Leitir Ceanainn V Naomh Conáil
Sean Mac Cumhaill 17:30 Sean Mac Cumhaill V Aodh Rua Cuil na gCuirridín
17:30 Naomh Pádraig Leifear V Naomh Bríd
Glenfin 17:30 Gleann Fhinne V Naomh Ultan
01-06-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Region 1
Round 8
Naomh Brd 17:30 Naomh Bríd V Sean Mac Cumhaill
Pairc Aodh Rua 17:30 Aodh Rua Cuil na gCuirridín V Gleann Fhinne
Convoy 17:30 Naomh Mhuire Conmhaigh V Naomh Pádraig Leifear
Naomh Ultan 17:30 Naomh Ultan V Gaeil Leitir Ceanainn
Glenties 17:30 Naomh Conáil V Naomh Muire Íochtar na Rosann
08-06-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Region 1
Round 9
Convoy 18:00 Naomh Mhuire Conmhaigh V Naomh Conáil
The Banks 18:00 Naomh Muire Íochtar na Rosann V Naomh Ultan
Letterkenny Gaels 18:00 Gaeil Leitir Ceanainn V Aodh Rua Cuil na gCuirridín
18:00 Naomh Pádraig Leifear V Sean Mac Cumhaill
Glenfin 18:00 Gleann Fhinne V Naomh Bríd
15-06-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Region 1
Round 10
Glenfin 18:00 Gleann Fhinne V Sean Mac Cumhaill
Glenties 18:00 Naomh Conáil V Naomh Pádraig Leifear
Convoy 18:00 Naomh Mhuire Conmhaigh V Naomh Ultan
The Banks 18:00 Naomh Muire Íochtar na Rosann V Aodh Rua Cuil na gCuirridín
Letterkenny Gaels 18:00 Gaeil Leitir Ceanainn V Naomh Bríd
29-06-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Region 1
Round 11
Pairc Aodh Rua 18:00 Aodh Rua Cuil na gCuirridín V Naomh Mhuire Conmhaigh
Naomh Brd 18:00 Naomh Bríd V Naomh Muire Íochtar na Rosann
Sean Mac Cumhaill 18:00 Sean Mac Cumhaill V Gaeil Leitir Ceanainn
Naomh Ultan 18:00 Naomh Ultan V Naomh Conáil
18:00 Naomh Pádraig Leifear V Gleann Fhinne
06-07-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Region 1
Round 12
Convoy 18:00 Naomh Mhuire Conmhaigh V Naomh Bríd
Glenties 18:00 Naomh Conáil V Aodh Rua Cuil na gCuirridín
The Banks 18:00 Naomh Muire Íochtar na Rosann V Sean Mac Cumhaill
Naomh Ultan 18:00 Naomh Ultan V Naomh Pádraig Leifear
Letterkenny Gaels 18:00 Gaeil Leitir Ceanainn V Gleann Fhinne
13-07-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Region 1
Round 13
Sean Mac Cumhaill 18:00 Sean Mac Cumhaill V Naomh Mhuire Conmhaigh
Glenfin 18:00 Gleann Fhinne V Naomh Muire Íochtar na Rosann
Pairc Aodh Rua 18:00 Aodh Rua Cuil na gCuirridín V Naomh Ultan
18:00 Naomh Pádraig Leifear V Gaeil Leitir Ceanainn
Naomh Brd 18:00 Naomh Bríd V Naomh Conáil
28-07-2019 (Sun)
Yes Chef Catering Region 1
Round 14
Naomh Ultan 13:30 Naomh Ultan V Naomh Bríd
The Banks 13:30 Naomh Muire Íochtar na Rosann V Gaeil Leitir Ceanainn
Glenties 13:30 Naomh Conáil V Sean Mac Cumhaill
Pairc Aodh Rua 13:30 Aodh Rua Cuil na gCuirridín V Naomh Pádraig Leifear
Convoy 13:30 Naomh Mhuire Conmhaigh V Gleann Fhinne
03-08-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Region 1
Round 15
Naomh Brd 18:00 Naomh Bríd V Aodh Rua Cuil na gCuirridín
Letterkenny Gaels 18:00 Gaeil Leitir Ceanainn V Naomh Mhuire Conmhaigh
18:00 Naomh Pádraig Leifear V Naomh Muire Íochtar na Rosann
Sean Mac Cumhaill 18:00 Sean Mac Cumhaill V Naomh Ultan
Glenfin 18:00 Gleann Fhinne V Naomh Conáil
17-08-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Region 1
Round 16
Convoy 17:30 Naomh Mhuire Conmhaigh V Naomh Muire Íochtar na Rosann
Glenties 17:30 Naomh Conáil V Gaeil Leitir Ceanainn
Pairc Aodh Rua 17:30 Aodh Rua Cuil na gCuirridín V Sean Mac Cumhaill
Naomh Brd 17:30 Naomh Bríd V Naomh Pádraig Leifear
Naomh Ultan 17:30 Naomh Ultan V Gleann Fhinne
24-08-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Region 1
Round 17
Sean Mac Cumhaill 17:30 Sean Mac Cumhaill V Naomh Bríd
Glenfin 17:30 Gleann Fhinne V Aodh Rua Cuil na gCuirridín
17:30 Naomh Pádraig Leifear V Naomh Mhuire Conmhaigh
Letterkenny Gaels 17:30 Gaeil Leitir Ceanainn V Naomh Ultan
The Banks 17:30 Naomh Muire Íochtar na Rosann V Naomh Conáil
30-08-2019 (Fri)
Yes Chef Catering Region 1
Round 18
Glenties 17:30 Naomh Conáil V Naomh Mhuire Conmhaigh
Naomh Ultan 17:30 Naomh Ultan V Naomh Muire Íochtar na Rosann
Pairc Aodh Rua 17:30 Aodh Rua Cuil na gCuirridín V Gaeil Leitir Ceanainn
Sean Mac Cumhaill 17:30 Sean Mac Cumhaill V Naomh Pádraig Leifear
Naomh Brd 17:30 Naomh Bríd V Gleann Fhinne


30-03-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Region 2
Round 3
Pairc Na nDunaibh 17:00 Na Dúnaibh V Naomh Ádhamhnáin
Hibernian Park 17:00 An Bheart V Gleann tSúilí
06-04-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Region 2
Round 1
Crampsey Park 17:00 Iorras V Naomh Ádhamhnáin
Glenswilly 17:00 Gleann tSúilí V Carn Domhnaigh
Pairc Na nDunaibh 17:00 Na Dúnaibh V Málainn
Hibernian Park 17:00 An Bheart V Gaeil Fhánada
13-04-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Region 2
Round 2
Carndonagh 17:00 Carn Domhnaigh V Iorras
Naomh Colmcille 17:00 Naomh Colmcille V Na Dúnaibh
Pairc Uí Shiail 17:00 Gaeil Fhánada V Gleann tSúilí
Connolly Park 17:00 Málainn V An Bheart
19-04-2019 (Fri)
Yes Chef Catering Region 2
Round 3
Crampsey Park 17:00 Iorras V Gaeil Fhánada
Connolly Park 17:00 Málainn V Naomh Colmcille
21-04-2019 (Sun)
Yes Chef Catering Region 2
Round 4
Carndonagh 13:30 Carn Domhnaigh V Na Dúnaibh
Naomh Colmcille 13:30 Naomh Colmcille V An Bheart
22-04-2019 (Mon)
Yes Chef Catering Region 2
Round 4
St Eunan's 13:30 Naomh Ádhamhnáin V Málainn
Glenswilly 13:30 Gleann tSúilí V Iorras
27-04-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Region 2
Round 6
Carndonagh 17:30 Carn Domhnaigh V Naomh Colmcille
St Eunan's 17:30 Naomh Ádhamhnáin V An Bheart
Glenswilly 17:30 Gleann tSúilí V Na Dúnaibh
Pairc Uí Shiail 17:30 Gaeil Fhánada V Málainn
05-05-2019 (Sun)
Yes Chef Catering Region 2
Round 5
Naomh Colmcille 13:30 Naomh Colmcille V Naomh Ádhamhnáin
Pairc Na nDunaibh 13:30 Na Dúnaibh V Gaeil Fhánada
Hibernian Park 13:30 An Bheart V Iorras
Connolly Park 13:30 Málainn V Carn Domhnaigh
18-05-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Region 2
Round 7
St Eunan's 17:30 Naomh Ádhamhnáin V Carn Domhnaigh
Naomh Colmcille 17:30 Naomh Colmcille V Gaeil Fhánada
Pairc Na nDunaibh 17:30 Na Dúnaibh V Iorras
Connolly Park 17:30 Málainn V Gleann tSúilí
01-06-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Region 2
Round 8
Crampsey Park 17:30 Iorras V Málainn
Carndonagh 17:30 Carn Domhnaigh V An Bheart
Glenswilly 17:30 Gleann tSúilí V Naomh Colmcille
Pairc Uí Shiail 17:30 Gaeil Fhánada V Naomh Ádhamhnáin
08-06-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Region 2
Round 9
Carndonagh 18:00 Carn Domhnaigh V Gaeil Fhánada
St Eunan's 18:00 Naomh Ádhamhnáin V Gleann tSúilí
Naomh Colmcille 18:00 Naomh Colmcille V Iorras
Hibernian Park 18:00 An Bheart V Na Dúnaibh
15-06-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Region 2
Round 10
St Eunan's 18:00 Naomh Ádhamhnáin V Iorras
Carndonagh 18:00 Carn Domhnaigh V Gleann tSúilí
Connolly Park 18:00 Málainn V Na Dúnaibh
Pairc Uí Shiail 18:00 Gaeil Fhánada V An Bheart
22-06-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Region 2
Round 11
Glenswilly 18:00 Gleann tSúilí V Gaeil Fhánada
29-06-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Region 2
Round 11
Crampsey Park 18:00 Iorras V Carn Domhnaigh
Pairc Na nDunaibh 18:00 Na Dúnaibh V Naomh Colmcille
Hibernian Park 18:00 An Bheart V Málainn
06-07-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Region 2
Round 12
Pairc Uí Shiail 17:00 Gaeil Fhánada V Iorras
St Eunan's 17:00 Naomh Ádhamhnáin V Na Dúnaibh
Glenswilly 17:00 Gleann tSúilí V An Bheart
Naomh Colmcille 17:00 Naomh Colmcille V Málainn
21-07-2019 (Sun)
Yes Chef Catering Region 2
Round 13
Pairc Na nDunaibh 13:30 Na Dúnaibh V Carn Domhnaigh
Connolly Park 13:30 Málainn V Naomh Ádhamhnáin
Crampsey Park 13:30 Iorras V Gleann tSúilí
Hibernian Park 13:30 An Bheart V Naomh Colmcille
27-07-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Region 2
Round 14
St Eunan's 18:00 Naomh Ádhamhnáin V Naomh Colmcille
Pairc Uí Shiail 18:00 Gaeil Fhánada V Na Dúnaibh
Crampsey Park 18:00 Iorras V An Bheart
Carndonagh 18:00 Carn Domhnaigh V Málainn
03-08-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Region 2
Round 15
Naomh Colmcille 18:00 Naomh Colmcille V Carn Domhnaigh
Hibernian Park 18:00 An Bheart V Naomh Ádhamhnáin
Pairc Na nDunaibh 18:00 Na Dúnaibh V Gleann tSúilí
Connolly Park 18:00 Málainn V Gaeil Fhánada
17-08-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Region 2
Round 16
Carndonagh 17:30 Carn Domhnaigh V Naomh Ádhamhnáin
Pairc Uí Shiail 17:30 Gaeil Fhánada V Naomh Colmcille
Crampsey Park 17:30 Iorras V Na Dúnaibh
Glenswilly 17:30 Gleann tSúilí V Málainn
24-08-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Region 2
Round 17
Connolly Park 17:30 Málainn V Iorras
Hibernian Park 17:30 An Bheart V Carn Domhnaigh
Naomh Colmcille 17:30 Naomh Colmcille V Gleann tSúilí
St Eunan's 17:30 Naomh Ádhamhnáin V Gaeil Fhánada
31-08-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Region 2
Round 18
Pairc Uí Shiail 17:00 Gaeil Fhánada V Carn Domhnaigh
Glenswilly 17:00 Gleann tSúilí V Naomh Ádhamhnáin
Crampsey Park 17:00 Iorras V Naomh Colmcille
Pairc Na nDunaibh 17:00 Na Dúnaibh V An Bheart


29-03-2019 (Fri)
Senior Hurling League
Round 1
St Eunan's 18:30 Naomh Ádhamhnáin V Setanta
C.L.G. Bun Cranncha 18:30 Bun Cranncha V An Bheart
05-04-2019 (Fri)
Senior Hurling League
Round 2
Setanta 18:30 Setanta V Bun Cranncha
Sean Mac Cumhaill 18:30 Sean Mac Cumhaill V Naomh Ádhamhnáin
12-04-2019 (Fri)
Senior Hurling League
Round 3
Hibernian Park 18:30 An Bheart V Setanta
C.L.G. Bun Cranncha 18:30 Bun Cranncha V Sean Mac Cumhaill
20-04-2019 (Sat)
Senior Hurling League
Round 4
Sean Mac Cumhaill 18:30 Sean Mac Cumhaill V An Bheart
St Eunan's 18:30 Naomh Ádhamhnáin V Bun Cranncha
26-04-2019 (Fri)
Senior Hurling League
Round 5
Hibernian Park 18:30 An Bheart V Naomh Ádhamhnáin
Setanta 18:30 Setanta V Sean Mac Cumhaill
03-05-2019 (Fri)
Senior Hurling League
Round 6
Hibernian Park 19:00 An Bheart V Bun Cranncha
Setanta 19:00 Setanta V Naomh Ádhamhnáin
10-05-2019 (Fri)
Senior Hurling League
Round 7
St Eunan's 19:00 Naomh Ádhamhnáin V Sean Mac Cumhaill
C.L.G. Bun Cranncha 19:00 Bun Cranncha V Setanta
17-05-2019 (Fri)
Senior Hurling League
Round 8
Setanta 19:00 Setanta V An Bheart
Sean Mac Cumhaill 19:00 Sean Mac Cumhaill V Bun Cranncha
24-05-2019 (Fri)
Senior Hurling League
Round 9
Hibernian Park 19:00 An Bheart V Sean Mac Cumhaill
C.L.G. Bun Cranncha 19:00 Bun Cranncha V Naomh Ádhamhnáin
31-05-2019 (Fri)
Senior Hurling League
Round 10
St Eunan's 19:00 Naomh Ádhamhnáin V An Bheart
Sean Mac Cumhaill 19:00 Sean Mac Cumhaill V Setanta