DONEGAL GAA FIXTURES

Michael Murphy Spoorts Senior Championship

Sat, 24 Sep,

O’Donnell Park, Sean Mac Cumhaill V Glenswilly 16:00, Robert O Donnell

Mac Cumhaill Park, Kilcar V Termon 20:30, Sean Paul Doherty

Killygordon, Four Masters V Glenfin 17:30, Seamus Mc Gonagle

Sun, 25 Sep,

O’Donnell Park, Dungloe V Malin 14:30, Seamus Mc Gonagle

Mac Cumhaill Park, Naomh Conáil V St Eunan's 17:00, Jimmy White

Dunkineely, Killybegs V Ardara 15:00, Michael Mc Shane

Intermediate Championship

Sat, 24 Sep,

Gleann Súilí, Burt V Cloughaneely 13:00, Mark Dorrian

Donegal, Aodh Ruadh V Naomh Ultan 14:30, Andrew Mullin

Conbhuí, Milford V Naomh Bríd 16:30, James Connors

Relegation play-off, Beart, Naomh Colmcille V Buncrana 17:00, Jimmy White

Sun, 25 Sep,

Dunkineely, Naomh Columba V St Naul's 13:15, Connie Doherty

Junior A Championship

Fri, 23 Sep,

Conbhuí, Red Hughs V Naomh Pádraig Muff 20:00, Enda Mc Feely

Sat, 24 Sep,

Dunfanaghy, Downings V Letterkenny Gaels 17:30, Martin Coll

Senior B Championship

Sat, 24 Sep,

O’Donnell Park, Sean Mac Cumhaill V Ardara 14:30, Kevin Mc Ginley

Mac Cumhaill Park, Naomh Conáil V Kilcar 19:00, Aidan Mc Aleer

Sun, 25 Sep,

O’Donnell Park, Dungloe V Gaoth Dobhair 13:00, Liam Mc Conigley

Mac Cumhaill Park, St Eunan's V Glenfin 15:30, Mark Brown

Intermediate B Championship

Sat, 24 Sep,

Donegal, Buncrana V Aodh Ruadh Ballyshannon 13:00, Pat Walsh

Conbhuí, Milford V Naomh Columba 15:00, Michael Mulhern

TBC, St Naul's V Fanad Gaels 16:00, Martin Mc Shane

Sun, 25 Sep,

Gleann Súilí, Naomh Bríd V Naomh Colmcille 13:00, Eddie Crawford

AllSportStore.com Division 4

Sat, 24 Sep,

Moville, Moville V Convoy 17:00, John Paul Houghton

Pettigo, Pettigo V Na Rossa 17:00, Niall McCready

See Monday's Donegal Democrat/Donegal People's Press for full coverage

SMB U13 Division 1

Tue, 20 Sep,

Tue, 20 Sep, Venue: Glenties, Naomh Conáil V Bundoran 18:00, Lee Jordan

Wed, 21 Sep,

Wed, 21 Sep, Venue: Dungloe, Dungloe V Four Masters 18:00, Declan Callaghan

Wed, 21 Sep, Venue: Ardara, Ardara V Aodh Ruadh Ballyshannon 18:00, Eugene Mc Hale

Sun, 25 Sep,

Sun, 25 Sep, Venue: Father Tierney Park, Aodh Ruadh Ballyshannon V Dungloe 12:00, TBC

Sun, 25 Sep, Venue: Gaelic Park, Bundoran V Ardara 12:00, TBC

Sun, 25 Sep, Venue: Eamonn Byrne Memorial Park, Killybegs V Naomh Conáil 12:00, TBC

SMB U13 Division 2

Wed, 21 Sep,

Wed, 21 Sep, Venue: Pairc na nGael, Naomh Columba V Naomh Muire Lower Rosses 18:00, Lee Jordan

Wed, 21 Sep, Venue: Na Rossa, Na Rossa V Naomh Ultan 18:00, Robert O Donnell

Wed, 21 Sep, Venue: Páirc Gearóid O'Gallachóir, St Naul's V Kilcar 18:00, Mark Brown

Sun, 25 Sep,

Sun, 25 Sep, Venue: Naomh Ultan, Naomh Ultan V Naomh Columba 12:00, TBC

Sun, 25 Sep, Venue: Kilcar, Kilcar V Na Rossa 12:00, TBC

Sun, 25 Sep, Venue: Ballintra, Naomh Brid/ Pettigo V St Naul's 12:00, TBC

Division 2, Group 1

Sun, 25 Sep,

Sun, 25 Sep, Venue: TBC, Naomh Pádraig Lifford V Carndonagh 17:30, TBC

Sun, 25 Sep, Venue: Pairc Aodh Rua, Red Hughs V Naomh Colmcille 17:30, TBC

Division 2, Group 2

Sun, 25 Sep,

Sun, 25 Sep, Venue: Convoy, Convoy V Milford 17:30, TBC

Sun, 25 Sep, Venue: Pairc Uí Shiail, Fanad Gaels V St Michael's 17:30, TBC

Division 2, Group 3

Sun, 25 Sep,

Sun, 25 Sep, Venue: Connolly Park, Malin V Glenfin 17:30, TBC

Sun, 25 Sep, Venue: Hibernian Park, Burt V Glenswilly 17:30, TBC

Division 2, Group 4

Sun, 25 Sep,

Sun, 25 Sep, Venue: Cloughaneely, Cloughaneely V Urris 17:30, TBC

Sun, 25 Sep, Venue: Robert Emmets, Robert Emmets V Termon 17:30, TBC

NMB U13 Division 1 League

Tue, 20 Sep,

Tue, 20 Sep, Venue: Connolly Park, Malin V St Eunan's 18:30, TBC

Sun, 25 Sep,

Sun, 25 Sep, Venue: Glenfin, Glenfin V Milford 12:00, TBC

Sun, 25 Sep, Venue: Gaoth Dobhair, Gaoth Dobhair V Letterkenny Gaels 12:00, TBC

Sun, 25 Sep, Venue: St Eunan's, St Eunan's V Cloughaneely 12:00, TBC

Sun, 25 Sep, Venue: Connolly Park, Malin V Buncrana 12:00, TBC

NMB U13 Division 2 League

Fri, 23 Sep,

Fri, 23 Sep, Venue: Glenswilly, Glenswilly V Robert Emmets 18:45, TBC

Sun, 25 Sep,

Sun, 25 Sep, Venue: Pairc Aodh Rua, Red Hughs V Carndonagh 12:00, TBC

Sun, 25 Sep, Venue: Sean Mac Cumhaill, Sean Mac Cumhaill V Naomh Pádraig Muff 12:00, TBC

Sun, 25 Sep, Venue: Hibernian Park, Burt V Glenswilly 12:00, TBC

Sun, 25 Sep, Venue: Termon, Termon V Downings 12:00, TBC

NMB U13 Division 3 League

Sun, 25 Sep,

Sun, 25 Sep, Venue: Pairc Uí Shiail, Fanad Gaels V Convoy 12:00, TBC

Sun, 25 Sep, Venue: Naomh Colmcille, Naomh Colmcille V St Eunan's 12:00, TBC

Sun, 25 Sep, Venue: Glenswilly, Glenswilly V Naomh Pádraig Lifford 12:00, TBC

Sun, 25 Sep, Venue: St Michael's, St Michael's V Sean Mac Cumhaill 12:00, TBC