Donegal Schoolboys League round-up

Donegal Schoolboys League round-up

LETTERKENNY NORTH WEST RESULTS

U12 PREMIER DIVISION

Bonagee United 2 - 3 Keadue Rovers; Mulroy Academy 0 - 1 Letterkenny Rovers; Milford United 3 - 1 Gweedore Celtic

U14 PREMIER DIVISION

Bonagee United 0 - 3 Swilly Rovers; Letterkenny Rovers 6 - 2 Glenea United; Kilmacrennan Celtic 6 - 0 Letterkenny Crusaders; Gweedore United 4 - 3 Keadue Rovers

U16 PREMIER DIVISION

Swilly Rovers 7 - 2 Bonagee United; Letterkenny Rovers 2 - 2 Keadue Rovers

U14 1st DIVISION

Swilly Ramblers 1 - 3 Milford United; Lurgy Celtic 6 - 1 Bonagee Arcade; Keadue United 4 - 0 Cappry Crusaders; Glencar 5 - 5 Bonagee Athletic; Gweedore Impact 3 - 3 Glencar; Bonagee Arcade 3 - 5 Swilly Ramblers

SOUTH DONEGAL RESULTS

U12 DIVISION

Dunkineely Celtic 2 v 2 Drumbar United; Eany Celtic 3 v 1 Erne Wanderers

Killybegs 4 v 3 Copany Rovers

U14 DIVISION

Eany Celtic 3 v 0 Erne Wanderers

U16 DIVISION

Copany Rovers 2 v 1 Drumbar United; Dunkineely Celtic 4 v 5 Eany Celtic

Fixtures

U16 SKETCHERS SFAI CUP 3rd ROUND

Saturday, November 12th, 12 noon

Lagan Harps v Cappry Rovers

LETTERKENNY NORTH WEST

Saturday, November 12th

U12 PREMIER DIVISION 10-30am

Milford United v Bonagee United

Keadue Rovers v Letterkenny Rovers

Glenea United v Kilmacrennan Celtic

Swilly Rovers v Gweedore United

Sunday, November 13th

U12 1st DIVISION

Mulroy Celtic v Gweedore Cosmos

Keadue United v Bonagee Arcade

Kilmac Academy v Lurgy Celtic

Illistrin United v Gweedore Utd AFC

Dunfanaghy Youths v Letterkenny Crusaders

U14 1st DIVISION

Milford United v Glencar

Bonagee Athletic v Gweedore Impact

Ballyraine United v Keadue United

Lurgy Celtic v Letterkenny United

SOUTH DONEGAL

U12 Division

Saturday, November 12th, 2pm

Drumbar United v Killybegs

Dunkineely Celtic v Copany Rovers

Erne Wanderers v Donegal Town

U14 Division

Saturday, November 12th, 11am

Donegal/Killymard v Copany Rovers

Donegal Town v Erne Wanderers

Dunkineely Celtic v Drumbar United