Donegal Schoolboys fixtures

Donegal Schoolboys fixtures

SFAI CUP QUARTER FINALS

U13, Saturday, March 19th, 2pm

St Kevins Boys (Dublin) v Letterkenny Rovers

U14 Cornithian (Cork) v Bonagee Utd

U15 Mervue Utd (Galway) v Bonagee Utd - both fixtures to be confirmed

LETTERKENNY/NORTH WEST

U12 1st Div. Wed, March 16th, 5-30pm

Ballyraine United v Glencar Schoolboys

U16 Premier, Thurs, March 17th, 11am

Swilly Rovers v Letterkenny Rovers

U16 1st Division, Thursday, 11am

Bonagee Arcade v Ballyraine United

U12 Premier, Saturday, 10-30am

Kilmacrennan Celtic v Glenea United

Milford United v Keadue Rovers

U12 Shield, Saturday, 10-30am

Gweedore United v Mulroy Academy

Glencar Schoolboys v Gweedore Celtic

Swilly Rovers v Ballyraine United

U14 Premier, Saturday, 11-45am

Glenea United v Kilmacrennan Celtic

Milford United v Keadue Rovers

Gweedore Celtic v Swilly Rovers

U16 Premier, Saturday, 2pm

Letterkenny Rovers v Mulroy Academy

U12 1st Division, Sunday, 10.15am

Bonagee Arcade v Gweedore Utd AFC

Lurgy Celtic v Milford Blues

U14 1st Division, Sunday, 11-30am

Lurgy Celtic v Swilly Ramblers

U14 1st Division Shield, Sunday, 11.30 Keadue United v Bonagee Athletic

U16 1st Division, Sunday 12-45pm

Swilly Ramblers v Milford United

EAST DONEGAL AREA

U14 Division, Wed, March 16th, 7pm

Cappry Rovers v Fintown Harps

U16 Division, Thursday, 10am

Lagan Harps v Ballybofey United

U14 Division, Thursday, 10am

Killea F.C. v Raphoe Town

U16 Division, Saturday, 10am

Lifford Celtic v Lagan Harps

U14 Division Saturday, 12 noon

Raphoe Town v Cappry Rovers

Lagan Harps v Convoy Arsenal

U12 Premier Group A Sat, 1.45pm

Lagan Harps v Convoy Arsenal

Cappry Rovers v Ballybofey United

Fintown Harps AFC v Killea F.C.

Group B - Drumkeen v Castlefin Celtic

U12 1st Div., Saturday, 3pm.

Cappry Rvs Crus v Fintown Harps Res

SOUTH DONEGAL AREA

U14 Division, Saturday, 2pm

Donegal Town v Copany Rovers

Drumbar United v Erne Wanderers

Dunkineely Celtic v Donegal/Killymard

Eany Celtic v St Catherines